takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
14 Mayıs, 2016
yorum yok
4.135 okunma
Yazı Kategorisi : Aşk İtirafları
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Çiçeğin Suya Aşkı

admin Trafından Gönderildi


Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lazımdır birbirlerini tanımaları için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki; su’ya aşık olmuştur. İlke kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar. ”Sırf senin hatırın için ey su” diye. Öyle zaman gelir ki, artık su da içimde çiçeğe karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Zanneder ki, çiçeğe aşıktır, ama su da ilk defa birine aşık olmuştur.

Günler ve aylar birbirini kovalar ve çiçek acaba ”Su beni seviyor mu?” diye düşünmeye başlar. Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle… Halbuki çiçek, alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz. Çiçek suya ”Seni seviyorum der. Su ”Ben de seni seviyorum” der. Aradan zaman geçer çiçek yine ”Seni seviyorum” der. Su yine ”Ben de” der. Çiçek sabırlıdır. Bekler, bekler, bekler. Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya ”Seni seviyorum.” der. Suda ona ”Söyledim ya bende seni seviyorum.” der ve gün gelir çiçek yataklara düşer.

Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek.

çiçek su aşkı

çiçek su aşkı

Su da başında bekler çiçeğin, yardımcı olmak için sevdiğine… Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, suya der ki; “Seni ben, gerçekten seviyorum.” Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye.
Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Sonra şöyle der doktor: “Hastanın durumu ümitsiz artık elimizden birşey gelmez.” Su, merak eder, sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora. Doktor, şöyle bir bakar suya ve der ki: “Çiçeğin bir hastalığı yok dostum… Bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için” der.

Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece “Seni seviyorum” demek yetmemektedir!

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


Kendimi fazla dinleyen birisi deilimdir ,, herzaman mantigima onem ...

admin
0

Demek bunu okuyacak cesareti buldun kendinde…tebrik ederim… Sessiz ...

admin
0

YORUMLAR
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?