takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
24 Ocak, 2015
3 yorum
1.990 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçeğe Döndü

Ekranların yeni dizisi olan Poyraz Karayel dizisinin iki oyuncusu Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli dizide aşk yaşıyorlardı. İkilinin arasındaki samimi davranışlar “Bir dizi aşkı daha mı gerçek oluyor?” sorusunu akıllara getirdi. İkili arasında çıkan bu dedikodular ise yine ikili tarafından birkaç hafta önce yalanlanmıştı. Ancak Terzioğlu’nun Kaleli ile beraber çekindiği ve ekiple paylaştığı fotoğrafta ikili arasında yaşananlar ile dikkatlerden kaçmadı.
Kendisi gibi oyuncu olan eşi Murat Yıldırım’dan geçen yaz boşanmış olan Burçin Terzioğlu, yeni dizisi olan Poyraz Karayel dizisindeki rol arkadaşı İlker Kaleli ile aralarında flört iddiaları ortaya atılmış oyuncu ise bu iddialara karşılık “Yok öyle bir şey” demişti.

Dizi Aşkı Gerçek Oldu

Terzioğlu hakkında ortaya atılan aşk iddialarını her ne kadar yalanlasa da çalıştıkları setten sızan bilgiler ise durumun bunun tam tersi olduğunu gösteriyor. Özellikle ikilinin arasını çok iyi olması ve birbirilerine çok yakın olmaları bu iddiaların artmasının en önemli nedenlerinden. İkilinin sette çekinmiş oldukları fotoğraflarda bunu gösteriyor. Ayrıca settekilerde ikilinin aşk yaşadığını ve aralarının çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Poyraz Karayel dizisinde tanışan ikili şuanda kadar herhangi bir açıklama yapmış değil. Ancak Twitter üzerinden paylaşılan resim altında da yine aşk iddiaları bulunuyor. İkilinin ise bu iddialara ne zaman cevap vereceği ve aralarındaki aşkı açıklayacağı ise halen merak konusu.

Sohbet.ORG - Poyraz Karayel Burçin terzioğlu

Sohbet.ORG – Poyraz Karayel Burçin terzioğlu

Makale : Admin

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?