takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
3 Şubat, 2015
6 yorum
3.943 okunma
Yazı Kategorisi : Astroloji, Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Aslan Burcu Hakkında Bilgi

Doğum tarihi: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Grup: Ateş ve pozitif

Burcun cinsiyeti: Erkek

Üstün yetenekler: Plan kurmak

Özellik: Cömert olmak

Amaç: Birçok şeye kavuşma isteği

Kötü huylarınız: Kendini beğenmişlik

Uğurlu gün: Pazar

Uğurlu renk: Koyu sarı, altın sarısı

Uğurlu müzik: Oynak ve neşeli olan parçalar

Uygun eş: Koç, Yay

Karakteristik Özellikler

Aslan burcu insanları genel olarak otoriter bir yapıya sahiptirler. Sürekli olarak yaptıkları ile övünebilirler. Ayrıca toplumda tanınmak ve ilgi odağı olmak da isterler. Kızdıkları zaman çevresine karşı yıkıcı olabiliyorlar. İnsanlık için kendilerini feda edebilir ve bir adım öne çıkabilirler. Bu nedenle de fedakârlıklara katlanarakçevresindeki insanlara yardım eli uzatmayı severler.

Aslan Burcu Hakkında Bilgiler Burda.

Aslan Burcu Hakkında Bilgiler Burda.

Aslan burcu manyetik açıdan da çok güçlü oldukları için Aslan burcu olan insanların çevresinden kolay kolay ayrılamazsınız. Aslan burcu aynı zamanda “Kral Burcu” olarak da bilinir. Önderlik etmeyi ve ilkleri başarmayı severler. Aya ilk adım atan insanının da aslan burcu olmasına şaşmamak gerekiyor. Güçlü bir isteğe sahiptir ve attığı adımlarda kendinden emindir.

Yükseleni Aslan burcu olan insanlar son derece babacan olabiliyorlar. Ayrıca otoriter bir yapıya da sahiptirler. Yükseleniniz Aslan burcu ise o zaman çevrenize parlayan bir güneş gibi umut saçabilirsiniz. Cömert ve fedakâr bir yapıya sahip olduğunuz içinde çevrenizdeki insanların dikkatini çekmeyi başarıyorsunuz. Bu nedenle de toplumda kolay bir şekilde tanınabilirsiniz.

Ekleyen : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (6 Yorum)

  • Bu burç hakında bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  • Aynen dogru bu burcta tanidiklarim var bence iyi guclu, zararsiz bi karakter,şımartılmaya ilgi odag olmaya bayilirlar..(((:

  • aslan burcu ailesine sadık çevresine katkısı olan bir burçtur.
    Ayrıca kendi bildiğinden de şaşmayan bir burç.

  • Zodyak’ın beşinci burcu Aslan, canlılığı, yaşam gücünü, ihtirası, yiğitliği ve asaleti temsil eder. Canlı hareketleri, sıcaklığı, sağlam ve sakin görünüşü ile tanınır. Güçlü bir yapısı vardır ki bu özelliği yüzünden kendisini asla şüpheye düşürmez. Sıcak kalplidir, doğaldır. Gözlerindeki yaşam sevinci birçok kişiyi etkisinde bırakır. Asalet, cesaret, doğru sözlülük, azim, sevme yeteneği, büyüklük, iyili gibi seçkin kişilik özelliklerinin birarada olduğu başka bir burç yoktur. Bunun yanında, kibir, gurur, hakimiyet hırsı, küstahlık, kendini beğenmişliği de vardır. Kensilerine verdikleri değerle özdeş güçlü azimleri onları çevrelerine son derece hoş gösterir. İnsanları anlama ve tüm dikkatlerini onlara yöneltme konusundaki yetenekleri onları korkulan bir eleştirmen kılar. Eleştirilerinde acımasız, alaycı, hatta kırıcı olabilirler. Kırdıkları kişiler de onlar için önemsizdir, onun için kendi kararı hatasızdır ve bu kararın doğruluğunda ısrarcıdır. Hakimiyet hırsı ilk bakışta dahi kolayca görülür. Aslan herkese, herşeye hakim olmak ister. Bununla birlikte, duygusal veiyimsrdir. Yaşam sevincini yansıtır. Dürüsttür, güvenilirdir. Ona değer veren, kendisinin de değer verdiği kişileri ortada bırakmaz. İnsanları tanıma konusunda pek başarılı oldukları söylenemez. Saf ve çocuksu olabilirler ki bu da onları kötü niyetli insanlar için kurban kılar. Onun şöhretini, güvenrliğini kullanarak ondan faydalanmak isteyenler olabilir. Aslan insanı, esprili, girişken ve konuşkan bir dosttur. Şehrin gizli ama seçkin yerlerini bilir ve en iyi yemeğin nerede yenilebileceği, en ilginç insanların nerelere gittiği gibi konulardan haberdardır. Birisi ona yardım teklifinde bulunursa, gururu yüzünden reddedecektir. Böyle bir olay onun için yerin dibine geçmek gibidir. Hırsına bağlı olan bitmek bilmez enerjisi, iş ve özel hayatındaki başarısının temelidir. Dizginler ondayken, hiçbir şey kötü gitmez. Onun için sorumluluk taşımak bir zahmet değildir Ayrıca olayları büyütmeyi severler, ne zor bir işle uğraştıklarını gösterip hedefledikleri ilgi ve takdiri toplamak isterler. Aslan insanları, aile kurmaya karar verirlerse, dürüst, iyi kalpli ve sevgi dolu bir koca ve ebeveyn olurlar.

  • abimin ve kardesmın burcu dur. Cok iyi bir burc diye dusunuyorum

  • guzel paylasımlar ve bılgılendırmeler ıcın tsk ozenle takıpdeyım

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?