takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
21 Eylül, 2011
7 yorum
3.036 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Alyans …

Kuyumcuya giren kadın :
‘Şu nikah yüzüğümü kesip bana bir çift küpe yapar mısınız?’diye sormuş.
Kuyumcu yüzüğü eline alıp bakmış,
yüzüğün üstünde ‘Seni seviyorum’ yazıyormuş.
Kuyumcu ‘Hanımefendi, neden bu yüzüğü kestirmek istiyorsunuz?
Belli ki bir hatırası var’ diye sormuş. Kadın ‘Bu benim nikah yüzüğüm.
Eşimden ayrıldım. Şimdi küpe istiyorum.
‘Seni’ kelimesi küpenin birtanesinde, ‘seviyorum’ kelimesi de diğerinde olsun.’ Kuyumcu yine sormuş ‘Neden acaba ?’
Kadının Kuyumcuya acıyla gülümsemiş ve ;
‘İleride böyle cümlelerin bir kulağımdan girip digerinden cikacagini göstermek icin…’demiş….

Ben bişe anlamadim ne varmis yani Girip cikacakmis zaten ayrilmissin seni kim napsin dimi yani 😛

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (7 Yorum)

 • (: Doğru söze Ne hacet

 • Tekrar birini sevsin bak o küpeleri umursuyormu sinirle söylemiş kesinlikle 🙂

 • ((( : ALYANS… YARINLAR . ıcıIN ..

 • Kadın Milleti İşte ne yapıcan.Akılları herşeye çalışıyor:)

 • :)))) güzelmiş

 • Bir kadın bir erkeğin hayatını tamamen değiştirebilir mi? Evet, değiştirebilir.

  Bir erkek, bir kadını, hayatının son anına kadar yanında durmak istediği kadını görünce, dış dünyaya karşı kendisini kapatabilir. Her ne kadar bu inanılmaz gelse de, bir erkek ‘o kadını’ bulunca geride kalan milyarlarca kadın, kendisine hemcinsi ya da nötr bir varlık gibi gelebilir.

  …Gelebilir, ancak artık en büyük sorun, bir kadın ve bir erkeği ayırmak isteyen ‘ağzı salyalı kadınlar!’ Bunlar geçim derdi, kültürel fark, ailelerin anlaşmaması vb. tüm çevresel faktörlerden daha tehlikelidir.

  …Bu ‘ağzı salyalı kadınlar’, senin kadınını, ömrünün kalan kısmını -şu yalan dünyada başını omzuna yaslayarak ve tüm o ‘gerçeklik’ iğrençliğinden kaçarak- geçirmek istediğin kadını senden almak isterler.

  *Bir iş toplantısında, bir organizasyonda, bir arkadaşının arkadaşı aracılığıyla ya da ne bileyim aptal bir tesadüfle karşılaşabilirsin bu ‘ağzı salyalı kadınlar’la.

  *Bir bar ortamında, yanında hayatının kadını varken kötü bir şans eseri göz göze gelebilirsin…

  *Bir kafede sevdiğin kadının omuzuna elini atmış rahat rahat kahveni yudumlarken, sana dikilen bir çift göz olarak karşılaşabilirsin…

  Bunlar bazen sadece o anlarda seni taciz edip yanındakini de rahatsız ederler. Bu konuşmanın mümkün olmadığı karşılaşmalarda bakışlar çok seri, duygulu, sanki daha önce tanışmış, hatta yatağa girip köpekler gibi uluyarak sevişmişcesine bakarlar. O anda seni elde edemeyeceklerini bilseler de, yaratacakları anlamsız bir kıvılcımla, hayatında anlamsız bir yangın çıkartmayı başarabilirler. Ve başardıkları anda da zafer onların olur.

  ‘Ağzı salyalı kadınlar’ bazen bir iş ortamında karşına çıkar. İş meselesi nedeniyle görüşmek zorunda kaldığın bu cinsler, seni olur olmadık zamanlarda arar, mail atar, bbm’den yazar, whatsApp’tan yazar, mail atar… İlla ki yazacak bir yer ve sebep bulur.

  Bunlar, özellikle parmağında yüzüğü, kolunda sevgilisi olan erkeklere ve tabii aynı zamanda kadınlara düşmandır. Kendileri yalnız olduğu için, yalnızlıklarıyla yanıp kavruldukları için, diğer insanları da kendileri gibi yapmaya çalışırlar. O yüzden ‘ağzı salyalı kadınlardır’ bunlar. Diğer kadınları da tek başına bırakmak, ‘hayatımın kadınını buldum’ diyerek kendilerine yüz çevirmeyen erkekleri zor durumlara düşürmek için akla hayale gelmedik şeyler yaparlar.

  Çoğu zaman en güçlü silahları da zamanın kolay ulaşım teknolojisidir. Bunlar sana olan ilgilerini ilk bakışta belli etseler de, senin ona karşı ilgin olmadığını ve tek bir kadına ait kalmak istediğini gördüğü anda, sana ve sevdana saygı duyar gibi yaklaşır, “bükemediğim eli öperim, sevdanıza saygım sonsuz” diyerek güçlü ve kanaatkar kadın olduklarını göstermeye çalışırlar. Ardından sana olan sıcaklığı nedeniyle “hiç olmazsa dost kalalım, sen bana karşı bir şey hissetmiyorsun ama ben sana hissettiğim duygulardan dolayı seni en yakın sırdaşım gibi görüyorum” diyerek sen istemesen de anlamsız bir dertleşme olayına girer. Eğer sen, biraz saf, biraz tecrübesiz ya da biraz aptalsan, bu ‘ağzı salyalı kadının’ mesajlarına yanıt verir, dertlerine ortak olarak sana aşık olan bu kadına kendince yardım etmek istersin. Ancak, bu aptal, tecrübesiz ve saf halinde atladığın bir şey olur; o da bu mesajlarla eline bulaşan salyalar nedeniyle sevdiğin kadına dokunman için ellerini uzun süre yıkaman gerektiği! Senin bu safiyane! mesajlaşmaların sevdiğin kadın tarafından görülürse işte o zaman ‘ağzı salyalı kadınlar’ salyalarını sana ve ilişkine bulaştırarak emellerine ulaşmış olurlar. Bu, senin en mahremine, ‘o kadınına’, sevdiğin kadına ve tüm gerçek hayatın kirinden uzak tutmaya çalıştığın ilişkine bulaşan bir salyadır. O kadar yapışkan olur ki, çıkarmaya çalıştıkça başka taraflarına bulaşır.

  İşte bu, ‘ağzı salyalı kadınlar’ın zaferidir. Bir piton gibi yavaşça dolandığı bedenini tam anlamıyla ele geçirdiği zaman seni boğar ve öldürür… Hem seni hem de sevdiğin kadını…

  Bu kadınlar ilk peydah olduklarında orta yaşın üzerinde bir varlık kulvarı göstermişlerdi. Ancak, onlar salyalarını etrafa bulaştırarak kendileri gibi pek çok salyalı kadın yarattılar. Ve maalesef bunu yaratırken yaş, güzellik, kilo, boy vs. hiçbir şeye bakmadan yaptılar. Bu ‘ağzı salyalı kadınların sayısı arttıkça da güvensiz ilişkiler, bozulmuş yuvalar, paranoyak insanların sayısı her geçen gün biraz daha arttı.

  İşte bu yüzden yeni neslin en tehlikeli varlıkları: Ağzı salyalı kadınlar…

 • Sus artık ne olur ağlama yeter,Ben unuttum sende unut gözlerim.Ne ismi aklımda ne de gözleri,Ben unuttum sende unut gözlerim.Değmezmiş uğruna döktüğüm yaşlara,Değmezmiş sevmeye,aşık olmaya.Değmezmiş ismini bile anmaya, ben unuttum sen de unut gözlerim.Bir rüya idi farzet gördüklerimizi,Ben unuttum sende unut gözlerim.Sevseydi terkedip gidermiydi hiç,ben unuttum sende unut gözlerim.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?