takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
8 Şubat, 2015
4 yorum
2.797 okunma
Yazı Kategorisi : Sağlık
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Ağrılar İçin Masaj Teknikleri

Günlük hayatımızda vücudumuzun çeşitli noktalarında ağrılar ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu sorunun oluşması son derece rahatsız edici bir durumdur ve direk olarak günü bitirme isteği ortaya çıkar. Özellikle de sosyal çevreden uzaklaşma isteği olacaktır. Çünkü kişiler direk olarak dinlenme ihtiyacı duyarlar ve ağrılardan bu şekilde kurtulmak isterler. Ancak ağrılar için masaj teknikleri vardır. Bu masajlar sayesinde kısa bir sürede ağrılardan kurtulabilirsiniz. Başka bir yönteme de başvurmanıza gerek kalmaz.

Baş ağrısı günlük yaşamda sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. Uykusuzluk, aşırı yorgunluk gibi nedenlerden ötürü ortaya çıkabilir. Bunu ortadan kaldırmak için şakaklara bir süre boyunca yavaşça masaj yapmak gerekir. Böylece ağrının hafiflediğini hissetmeye başlarsınız. Bağ ağrısı masaj teknikleri sayesinde ağrı kesici ilaç içmenize de gerek kalmaz. Eğer sırt ve omzunuzda ağrı varsa bu bölgelerde masaj sayesinde daha iyi olacaktır. Oluşan ağrı kısa zamanda geçer ve siz de rahat etmiş olursunuz. Ancak masajın oldukça yavaş ve yumuşak bir şekilde yapılması gerekir. Aksi takdirde daha büyük sorunlar meydana çıkacaktır.

Ağrılar İçin Masaj Teknikleri, En Güzel Mesaj Teknikler.

Ağrılar İçin Masaj Teknikleri, En Güzel Mesaj Teknikler.

Eğer gününüz fazla yoğun geçiyorsa kas ağrıları da çekebilirsiniz. Böyle bir sorunun oluşması durumunda da, ağrı çektiğiniz bölgeye yumuşak bir masaj yapmanız yeterli olur. Ancak sürekli bir ağrı hissiniz varsa, profesyonel kişilerden destek almanız gerekir. Bu sayede kısa zamanda olumlu sonuçlara ulaşmış olur ve ağrılardan kurtulursunuz.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


Bal ve Zeytinyagı Maskesi: mazemeler:  3  yemek kaşığı ...

seker
2

Genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Özelliklede ...

admin
6

Boyun fıtığı çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir ancak hastalığın ...

admin
4

YORUMLAR
Yorumlar (4 Yorum)

  • Gerçekten güzel masaj gibisi yok, ama masajıda işi ehbabı yapacak o zaman çok güzel ve rahatlatıcı olur

  • Sanırım geçen yıldır kaplıcaya gittim bir amca varda oda bana bir mesaj yaptı o kadar güzeldiki halen ona dua ediyorum.

  • Hiiim ee güzelmiş ((: Eğer masaja kendimizi tamamen verirsek sonuç meditasyonla aynıdır. Negatif enerjileri atmış, pozitif enerjiyle yüklenmiş oluruz.. Ruh halimiz değişmiş, bambaşka bir insan olmuş oluruz..Paylaşım için teşekkürler ((:

  • gercekten faydalı bir teknik . fakat kesinlikle masaj ı iyi bilenlere yaptırmak gerekir.aksi taktirde daha kötü agrılara hatta sakatlıklar çıkabilir.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?