takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
14 Mayıs, 2016
yorum yok
2.193 okunma
Yazı Kategorisi : Aşk Hikayesi
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Acı Gerçek Bir Aşk Hikayesi

admin Trafından Gönderildi


Sohbet.ORG sitemiz üzerin de bundan sonra sizler de hem real hem de sanal alem de başınızda geçen gerçek Aşk hikayelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sıradaki hikayemiz iki çift gençin birbirlerini deli gibi sevipte birbirlerine bir türlü açılamadıkları bir gerçek aşk hikayesini sizlerle paylaşıyoruz.
Acı Bir Aşk Hikayesi
Onca yıldır birlikte okudukları halde, lisenin mezuniyet balosunda ilk defa konuştular. Öyle büyüleyici bir güzelliği vardık ki; Eda’nın Demir’in konuştuklarına konsantre olmakla güçlük çekiyordu. Çünkü gözünü Demir’in gözlerin den alamıyordu. Okulda gördüğünde de her zaman başını döndürmüştü bu kiz. Alimli, asil, gururlu bir duruşu vardı. Kumral teni, dümdüz saçları, yosun yeşili gözleri, düz ve haffi kalkık, ince bir burnu, pembe dolgun dudakları ona masum, çocuksu ve aynı zamanda müthiş bir dişi hava veriyordu. Boyu ortalamanın üzerindeydi ve incecikti. Yürüdüğü zaman bir kuğu edası ile süzülüyordu sanki. Küçük yaşlardan itibaren bale yapmış olmasının etkisi hareketlerine ve duruşuna yansıyordu olduğu gibi. Demir de Okul’un en popüler erkeği olarak, bronz tenli, simsiyah saçlı, koyu mavi gözleri, sert hatlari olan, geniş omuzları ve uzun boyu ile güçlü, yapılı bir gençti. Eda’nın da dikkatini çekmişti ama egolari onca Yıl aralarında bir diyalogun geçmesine engel olmuştu. İkisi de ilk adımı atmaya konusunda diğerinden medet umuyordu.

gerçek aşk itirafları

gerçek aşk itirafları


Baloda yenilen Demir oldu, çünkü o gece Eda bir başkaydı. Artık bu oyunu daha fazla devam ettiremeyeceğini hissetti genç Adam. Balondan sonra onu bir daha göremeyecek olma riskini göze alamazdı.Duymuştu Eda Üniversiteyi İsviçre’de okuyacaktı. O gece balonun yapıldığı büyük otelin bahçesinde sabaha Kadar konuştular. Meğer paylaşacak öyle çok konuları, o Kadar ortak noktaları varmiş ki. Ruh ikizleri tabirine birebir uyuyorlardı her halleriyle. Öyle yoğun hisler sarmıştı ki ikisini de birbirlerinin gözleri önünde ama hiçbir iletişim olmadan geçen onca yıla üzülmediler bile. Geleceği birlikte geçireceklerinden emin olarak birbirlerine sarıldılar. Öylece kalakaldılar saatlerce. Ve sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, evlerine gidip ailelerine müjdeyi vermek üzere ayrıldılar.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


ATEŞ VE SUYUN HİKAYESİ Ateş bir gün suyu görmüş yüce dağların ...

BaDe
0

Şu satırlara sığmayacak kadar uzun bir yaşanmış aşk hikayesini ...

GÜLGÜL
1

Bende bugün içim de geçenleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Henüz İlk ...

Manolya
0

YORUMLAR
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?